Διαδικτυακή Πύλη Ανατολικής Αττικής Ωρωπού Ερέτριας Χαλκίδας Ευβοίας Τακτικές ενημερώσεις για Events σε Ωρωπό & Χαλκίδα & Δρομολόγια πλοίων και ΚΤΕΛ .Βρείτε τα δρομολόγια Κτελ Για Ωρωπός & Συκάμινου & Μαλακάσας & Δήλεσι Ακίνητα & Ενοικίαση & Πωλήσεις.Ενοικίασης καταλυμάτων, Βρείτε μεταχειρισμένα και καινούργια αυτοκίνητα στην ευρύτερη Περιοχή Ωρωπού και Κάλαμος & Μαλακάσας & Ερέτριας, Ενοικίαση Διαμερισμάτων , πώλησης κατσικιών και οικοπέδων
Ξεκινάει το EURO 2024 Παρακατο η αγώνες

Το UEFA EURO 2024 ξεκινάει στο Μόναχο την Παρασκευή 14 Ιουνίου και ολοκληρώνεται με τον τελικό στο Βερολίνο την Κυριακή 14 Ιουλίου. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα

Εναρκτήριο Λάκτισμα 

14 Ιουνίου   Όμιλος Α: Γερμανία – Σκωτία (Μόναχο, 22:00)   5 – 1 (Τελικό)

15 Ιουνίου
Α: Ουγγαρία – Ελβετία (Κολωνία, 16:00) 1-3
Β: Ισπανία – Κροατία (Βερολίνο, 19:00)3-0
Β: Ιταλία – Αλβανία (Ντόρτμουντ, 22:00) 2-1

16 Ιουνίου
Δ: Πολωνία – Ολλανδία (Αμβούργο, 16:00) 1-2
Γ: Σλοβενία – Δανία (Στουτγάρδη, 19:00) 1-1
Γ: Σερβία vs Αγγλία (Gelsenkirchen, 22:00) 0-1

17 Ιουνίου
Ε: Ρουμανία – Ουκρανία (Μόναχο, 16:00)
Ε: Βέλγιο – Σλοβακία (Φρανκφούρτη, 19:00)
Δ: Αυστρία – Γαλλία (Ντίσελντορφ, 22:00)

18 Ιουνίου
F: Τουρκιά – Γεωργία (Dortmund, 19:00)
ΣΤ: Πορτογαλία – Τσεχία (Λειψία, 22:00)

19 Ιουνίου
Β: Κροατία – Αλβανία (Αμβούργο, 16:00)
Α: Γερμανία vs Ουγγαρία (Στουτγάρδη, 19:00)
Α: Σκωτία vs Ελβετία (Κολωνία, 22:00)

20 Ιουνίου
Γ: Σλοβενία – Σερβία (Μόναχο, 16:00)
Γ: Δανία – Αγγλία (Φρανκφούρτη, 19:00)
Β: Ισπανία – Ιταλία (Γελζενκίρχεν, 22:00)

21 Ιουνίου
Ε: Σλοβακία – Ουκρανία (Ντίσελντορφ, 16:00)
Δ: Πολωνία – Αυστρία (Βερολίνο, 19:00)
Δ: Ολλανδία – Γαλλία (Λειψία, 22:00)

22 Ιουνίου
ΣΤ: Γεωργία – Τσεχία (Αμβούργο, 16:00)
F: Τουρκιά – Πορτογαλία (Dortmund, 19:00)
Ε: Βέλγιο – Ρουμανία (Κολωνία, 22:00)

23 Ιουνίου
Α: Ελβετία – Γερμανία (Φρανκφούρτη, 22:00)
Α: Σκωτία vs Ουγγαρία (Στουτγάρδη, 22:00)

24 Ιουνίου
Β: Κροατία – Ιταλία (Λειψία, 22:00)
Β: Αλβανία – Ισπανία (Ντίσελντορφ, 22:00)

25 Ιουνίου
Δ: Ολλανδία – Αυστρία (Βερολίνο, 19:00)
Δ: Γαλλία – Πολωνία (Ντόρτμουντ, 19:00)
Γ: Αγγλία – Σλοβενία (Κολωνία, 22:00)
Γ: Δανία – Σερβία (Μόναχο, 22:00)

26 Ιουνίου
Ε: Σλοβακία – Ρουμανία (Φρανκφούρτη, 19:00)
Ε: Ουκρανία – Βέλγιο (Στουτγάρδη, 19:00)
ΣΤ: Τσεχία vs Τουρκία (Αμβούργο, 22:00)
ΣΤ: Γεωργία – Πορτογαλία (Gelsenkirchen, 22:00)